Úvod | Firma Drevotip
Chyba
  • JFTP::login: Unable to login
  • JFTP::write: Unable to use passive mode
Firma Drevotip PDF Tlačiť E-mail

DREVOTIP, s.r.o. vznikla v roku 2001 a nadväzuje na niekoľkoročnú tradíciu spoločnosti Lignotip Východ. Sme výrobcom kvalitného a ekologického nábytku z bukového, smrekového a dubového masívu. Zo širokej ponuky si môžete vybrať práve to, čo najviac vyhovuje Vašim potrebám a Vášmu cíteniu – jednoduchý vidiecky štýl uprednostňujúci praktické riešenia alebo elegantný nábytok, ktorý Vás určite zaujme svojim dizajnom.

Pri výrobe nábytku kladieme dôraz na výber kvalitného prírodného dreva a jeho následné odborné sušenie, ktoré je prvoradou zárukou vysokej kvality materiálu. Konštrukčné riešenie našich výrobkov zabezpečuje ich dlhodobú úžitkovosť a funkčnosť. Povrchová úprava ekologicky nezávadným transparentným lakom chráni prírodný materiál proti negatívnym vplyvom prostredia a zachováva estetický vzhľad výrobkov na dlhé roky ich používania.

Nábytok do spální, detských či študentských izieb spĺňa požiadavky zdravotnej nezávadnosti. Tento sortiment je doplnený kompletnou ponukou kvalitných zdravotných matracov a doplnkov spoločnosti Materasso Slovakia, s.r.o., ktoré Vám zabezpečia zdravý spánok a regeneráciu organizmu.

Navštívte nás a odneste si kus prírody do Vášho domova!